*  Saziņa
sssssssssssssssssssssssssss 
Lāčplēša dienas pasākums „Sveces liesmas siltumā” Komentēt
   Novembris Latvijā ir īpašs laiks, kas piesātināts ar dažādu Latvijai nozīmīgu vēsturisku notikumu nestajām emocijām, pārdomām un sajūtām. Ik gadu Lāčplēša dienā visā Latvijā tiek iedegtas neskaitāmas sveces, pieminot Latvijas valsts armijas uzvaru pār Rietumkrievijas brīvprātīgo armiju jeb tā saukto Bermonta karaspēku 1919. gada 11. novembrī. Pieminot šo notikumu, Lāčplēša dienā tiek godināti Latvijas brīvības cīnītāji. . .
Lasīt vairāk >
Poļu kultūras dienas 2014 Jelgavā Komentēt
   Latvijas Poļu Savienības Jelgavas nodaļa no 3.- 7.novembrim priecēs Jelgavas iedzīvotājus ar dažādiem pasākumiem Poļu kultūras dienu 2014 ietvaros.
   Plānotie pasākumi Poļu kultūras dienās popularizēs un veicinās poļu kultūras atpazīstamību un attīstību Jelgavā, palīdzēs saglabāt viņu nacionālo kultūras mantojumu un identitāti. . .
Lasīt vairāk >
Seminārs "Novērtē to, kas Tev ir!" Komentēt
     Godātie biedrību pārstāvji, sociālie darbinieki, speciālisti!
   Septiņās Latvijas pilsētās - Jelgavā, Valmierā, Gulbenē, Daugavpilī, Liepājā, Ventspilī un Rīgā, notiks seminārs "Novērtē to, kas Tev ir!" no semināru ciklu invalīdu organizācijām. Šie semināri ir daļa no Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisijas (turpmāk VDEĀVK) projekta «Darbspēju vērtēšanas sistēmas pilnveidošana» komunikācijas aktivitātēm. . . 
Lasīt vairāk >
Jelgavā noslēdzas Karjeras nedēļa 2014 Komentēt
    Jelgavā noslēgusies Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) organizētā Karjeras nedēļa, kurā 8800 jauniešu piedalījās dažādos pasākumos, izzināja savas intereses un spējas, lai pieņemtu pārdomātus lēmumus par savu tālāko profesionālo attīstību. Par noderīgāko atzina ekskursijas uz Jelgavas uzņēmumiem un padomus, kā pārdomāti izvēlēties savu nākamo profesiju. . .
Lasīt vairāk >
BALTĀ SPIEĶA DIENA Jelgavā Komentēt
    Katru gadu visā pasaulē tiek atzīmēta Baltā spieķa diena. Tā nav atceres vai svinamā diena. Tā ir diena, kad plašāka sabiedrība tiek informēta par redzes invalīdiem, viņu vajadzībām un problēmām. Šogad Jelgavnieki Baltā spieķa dienu atzīmēja 16.oktobrī ar tik ierasto informatīvo ielu akciju sadarbībā ar Jelgavas ceļu policiju, kā arī Svētku koncertu Sabiedrības integrācijas pārvaldē „Esi draugs, Baltais spieķi”. . .
Lasīt vairāk >
„Sirds radošā izpausme” Komentēt
O.Butāne
O.Butāne
   Pēc vasaras brīvlaika, dzejnieku un prozaiķu literārā apvienība „Egida” nolēmusi turpināt savu darbību, tādējādi šī gada 24.oktobrī plkst.12:00 Sabiedrības integrācijas pārvaldē (Sarmas iela 4) notiks dzejas cienītāju tikšanās. Uz tikšanos aicināti atpazīstami un mazāk zināmi Jelgavas dzejnieki, kuriem ir pieredze dzejas rakstīšanā. . .
Lasīt vairāk >
Baltkrievu kultūras dienas Jelgavā 2014 Komentēt
   Mazākumtautību kultūras dienas ir nozīmīgas pasākumu kopums nacionālo kultūras mantojumu un identitātes saglabāšanai, kā arī tolerances un starpkultūru dialoga vecināšanai. Baltkrievu kultūras dienas Jelgavā notiek jau septīto gadu pēc kārtas. Oktobra vidū tiek plānota virkne pasākumu, kas popularizēs un veicinās baltkrievu kultūras attīstību Jelgavā.
   20.oktobrī plkst.17:00 Sabiedrības integrācijas pārvaldē (Sarmas iela 4, Jelgavā) notiks Fotogrāfiju izstādes „Mūsdienu Baltkrievijas stāsti” atklāšana...
Lasīt vairāk >
Šodien Jelgavā sākas „Karjeras nedēļa Jelgavā 2014” Komentēt
    Jelgavā sākas Karjeras nedēļa Jelgavā 2014, kas šogad norisināsies no 13.oktobra līdz 17.oktobrim. Karjeras nedēļa ir lieliska iespēja jauniešiem uzzināt vairāk par karjeras iespējām un atlasīt interesantākās un perspektīvākās iespējas tieši sev. Karjeras nedēļa Jelgavā 2014 pulcēs jauniešus, sākot no 6.klases līdz pat studentiem ieskaitot. Jāatzīmē, ka arī šogad Jelgavā Karjeras nedēļas pasākumos var piedalīsies jaunieši ne tikai no mūsu pilsētas, bet arī no citām Latvijas pilsētām un novadiem...
Lasīt vairāk >
Koncerts „Kopīgo motīvu meklējot” Komentēt
   Jelgavas krievu biedrība „Istok” uzsāk īstenot projektu „Kopīgo motīvu meklējot”. Projekta galvenais mērķis ir, organizējot starpkultūru dialogu veicinošus pasākumus, rast kopīgus motīvus starp slāvu un latviešu kultūrām.
    Projekta ietvaros aicinām visus Jelgavas pilsētas iedzīvotājus neatkarīgi no tautības un vecuma piedalīties amuletu (куклы обереги) veidošanas radošajās darbnīcās...
Lasīt vairāk >
Baltās zīmes Komentēt
    No 6. līdz 16.oktobrim Sabiedrības integrācijas pārvadē būs apskatāma izstāde „Baltās zīmes”. Izstādi piedāvā Jelgavas Mākslas skolas 6.klašu audzēkņi. Pēc iepazīšanās ar Latvijas kultūras materiāliem  viņi radīja telpiskus objektu risinājumus no gāzbetona ar ieceri, ka palielinātā variantā tie varētu rast vietu Jelgavas pilsētvidē. . .
Lasīt vairāk >
Poļu valodas nodarbības Komentēt
   Valodu zināšanas palīdzēs cilvēkiem labāk iepazīt poļu kultūru, izprast poļu nacionālās iezīmes, paplašināt savas iespējas, kā arī gūt spilgtu un jaunu skatījumu uz Poliju kā valsti.
   Latvijas Poļu Savienības Jelgavas nodaļa aicina pieteikties gan pieaugušos, gan bērnus un jauniešus uz poļu valodas nodarbībām jaunajā 2014./2015.m.g...
Lasīt vairāk >
„Gada brīvprātīgais 2014” Komentēt
    Lai veicinātu Jelgavas iedzīvotāju interesi par brīvprātīgo darbu un sekmētu jauniešu iesaistīšanos tajā, Jelgavas pilsētas pašvaldība aicina valsts un pašvaldības iestādes, reliģiskās un nevalstiskās organizācijas līdz 2014.gada 31.oktobrim brīvprātīgā darba veicējus izvirzīt nominācijai „Gada brīvprātīgais Jelgavā 2014”...
Lasīt vairāk >
JELGAVAS PILSĒTAS DOMES ADMINISTRĀCIJAS SABIEDRĪBAS INTEGRĀCIJAS PĀRVALDE
Sarmas iela 4, Jelgava, Latvija, LV-3001
Tālr.: +371 63023409, +371 63005468, fakss +371 63005527
sib@dome.jelgava.lv