*  Saziņa
sssssssssssssssssssssssssss 
-/- Komentēt

 
Pasākumi šonedēļ
No 17.novembra  līdz 23.novembrim
 


19.oktobrī
Neformālās izglītības programma jauniešiem „PilnveidojiES”

Vieta: Sabiedrības integrācijas pārvalde, plkst.15:30
Organizē: Sabiedrības integrācijas pārvalde

20.novembrī
Starptautiskā tolerances dienai veltīts pasākums  „Skaistums dažādībā”

Vieta: Sabiedrības integrācijas pārvalde, plkst.13:00
Organizē: Sabiedrības integrācijas pārvalde

Pārējie šī mēneša pasākumi šeit  
 
 
Atzīmējot Starptautisko invalīdu dienu Jelgavā Komentēt
     Tradicionālo svētku pasākumu „Ar sauli sirdī” 3.decembrī šogad sagaidīs cilvēki ar īpašām vajadzībām Jelgavā. Koncertu un atpūtas vakaru, kas notiks Jelgavas Sporta hallē (Mātera iela 44a) plkst.14:00, kā katru gadu  organizē JPDA Sabiedrības integrācijas pārvalde sadarbībā ar JPPI Sociālo lietu pārvaldi.
   Starptautisko invalīdu dienu atzīmē visa pasaulē 3.decembrī kopš 1993.gada, ar mērķi pievērst uzmanību cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, viņu ikdienai, tiesībām un problēmām. . .
Lasīt vairāk >
Jauniešu forums 2014 Komentēt
    2014.g. 4.decembrī plkst.14:00 (reģistrācija no plkst.13:30) Jelgavas Amatu vidusskolā (Elektrības iela 8) notiks „Jauniešu forums 2014”.
      Uz kopīgu diskusiju un sadarbības veidošanu pulcēsies Jelgavas izglītības iestāžu jaunieši, jauniešu organizāciju un Jelgavas pilsētas pašvaldības pārstāvji, kā arī citi aktīvisti, lai jau septīto reizi pie apaļā galda diskutētu par jauniešiem aktuālām tēmām, izvirzītu konkrētus uzdevumus nākamajam gadam. . .
Lasīt vairāk >
Starptautiskā tolerances dienai veltīts pasākums „Skaistums dažādībā” Komentēt
  Sabiedrības integrācijas pārvalde jau vairākus gadus organizē Starptautiskajai tolerances dienai veltītus pasākumus, kuros klātesošie varēs labāk izprast tolerances nozīmi un tās izpausmes, kā arī iepazīties ar praktiskiem piemēriem par tolerances lomu mūsu ikdienā.
     Latvijā jau vēsturiski ir etniski, reliģiski un sociāli daudzveidīga sabiedrība. . .
Lasīt vairāk >
Radošais vēstures konkurss „ REIZ JELGAVĀ...” Komentēt
   Turpinot aizsākto tradīciju, arī šogad rudenī Jelgavas izglītības iestāžu audzēkņi aicināti piedalīties Vidusskolēnu radošo darbu konkursā „ REIZ JELGAVĀ...”. Konkursa mērķis paliek nemainīgs, sekmēt jauniešu lokālpatriotismu un dzimtās Jelgavas vēstures izzināšanu, veicinot Jelgavas izglītības iestāžu 8.- 9.klašu audzēkņu zināšanas par notikumiem, arhitektūras pieminekļiem, izcilām personībām Jelgavā 20.-21.gadsimtā, kā arī informācijas prezentēšanas iemaņas. . .
Lasīt vairāk >
Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienai veltīts koncerts „Caur trejdeviņiem gaismas lokiem” Komentēt
    Veicinot Jelgavas iedzīvotāju patriotismu gan pret savu pilsētu gan pret savu zemi – Latviju, pirmssvētku nedēļā biedrība „Jelgavas Nacionālo kultūras biedrību asociācija” un Sabiedrības integrācijas pārvalde aicina visus apmeklēt svētku koncertu „Caur trejdeviņiem gaismas lokiem”, kurā uzstāsies Jelgavas mazākumtautību biedrību pašdarbības kolektīvi un viesi. Koncerts veltīts Latvijas Republikas proklamēšanas 96.gadadienai. . .
Lasīt vairāk >
Lāčplēša dienas pasākums „Sveces liesmas siltumā” Komentēt
   Novembris Latvijā ir īpašs laiks, kas piesātināts ar dažādu Latvijai nozīmīgu vēsturisku notikumu nestajām emocijām, pārdomām un sajūtām. Ik gadu Lāčplēša dienā visā Latvijā tiek iedegtas neskaitāmas sveces, pieminot Latvijas valsts armijas uzvaru pār Rietumkrievijas brīvprātīgo armiju jeb tā saukto Bermonta karaspēku 1919. gada 11. novembrī. Pieminot šo notikumu, Lāčplēša dienā tiek godināti Latvijas brīvības cīnītāji. . .
Lasīt vairāk >
Poļu kultūras dienas 2014 Jelgavā Komentēt
   Latvijas Poļu Savienības Jelgavas nodaļa no 3.- 7.novembrim priecēs Jelgavas iedzīvotājus ar dažādiem pasākumiem Poļu kultūras dienu 2014 ietvaros.
   Plānotie pasākumi Poļu kultūras dienās popularizēs un veicinās poļu kultūras atpazīstamību un attīstību Jelgavā, palīdzēs saglabāt viņu nacionālo kultūras mantojumu un identitāti. . .
Lasīt vairāk >
Seminārs "Novērtē to, kas Tev ir!" Komentēt
     Godātie biedrību pārstāvji, sociālie darbinieki, speciālisti!
   Septiņās Latvijas pilsētās - Jelgavā, Valmierā, Gulbenē, Daugavpilī, Liepājā, Ventspilī un Rīgā, notiks seminārs "Novērtē to, kas Tev ir!" no semināru ciklu invalīdu organizācijām. Šie semināri ir daļa no Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisijas (turpmāk VDEĀVK) projekta «Darbspēju vērtēšanas sistēmas pilnveidošana» komunikācijas aktivitātēm. . . 
Lasīt vairāk >
Jelgavā noslēdzas Karjeras nedēļa 2014 Komentēt
    Jelgavā noslēgusies Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) organizētā Karjeras nedēļa, kurā 8800 jauniešu piedalījās dažādos pasākumos, izzināja savas intereses un spējas, lai pieņemtu pārdomātus lēmumus par savu tālāko profesionālo attīstību. Par noderīgāko atzina ekskursijas uz Jelgavas uzņēmumiem un padomus, kā pārdomāti izvēlēties savu nākamo profesiju. . .
Lasīt vairāk >
BALTĀ SPIEĶA DIENA Jelgavā Komentēt
    Katru gadu visā pasaulē tiek atzīmēta Baltā spieķa diena. Tā nav atceres vai svinamā diena. Tā ir diena, kad plašāka sabiedrība tiek informēta par redzes invalīdiem, viņu vajadzībām un problēmām. Šogad Jelgavnieki Baltā spieķa dienu atzīmēja 16.oktobrī ar tik ierasto informatīvo ielu akciju sadarbībā ar Jelgavas ceļu policiju, kā arī Svētku koncertu Sabiedrības integrācijas pārvaldē „Esi draugs, Baltais spieķi”. . .
Lasīt vairāk >
„Sirds radošā izpausme” Komentēt
O.Butāne
O.Butāne
   Pēc vasaras brīvlaika, dzejnieku un prozaiķu literārā apvienība „Egida” nolēmusi turpināt savu darbību, tādējādi šī gada 24.oktobrī plkst.12:00 Sabiedrības integrācijas pārvaldē (Sarmas iela 4) notiks dzejas cienītāju tikšanās. Uz tikšanos aicināti atpazīstami un mazāk zināmi Jelgavas dzejnieki, kuriem ir pieredze dzejas rakstīšanā. . .
Lasīt vairāk >
Baltkrievu kultūras dienas Jelgavā 2014 Komentēt
   Mazākumtautību kultūras dienas ir nozīmīgas pasākumu kopums nacionālo kultūras mantojumu un identitātes saglabāšanai, kā arī tolerances un starpkultūru dialoga vecināšanai. Baltkrievu kultūras dienas Jelgavā notiek jau septīto gadu pēc kārtas. Oktobra vidū tiek plānota virkne pasākumu, kas popularizēs un veicinās baltkrievu kultūras attīstību Jelgavā.
   20.oktobrī plkst.17:00 Sabiedrības integrācijas pārvaldē (Sarmas iela 4, Jelgavā) notiks Fotogrāfiju izstādes „Mūsdienu Baltkrievijas stāsti” atklāšana...
Lasīt vairāk >
Šodien Jelgavā sākas „Karjeras nedēļa Jelgavā 2014” Komentēt
    Jelgavā sākas Karjeras nedēļa Jelgavā 2014, kas šogad norisināsies no 13.oktobra līdz 17.oktobrim. Karjeras nedēļa ir lieliska iespēja jauniešiem uzzināt vairāk par karjeras iespējām un atlasīt interesantākās un perspektīvākās iespējas tieši sev. Karjeras nedēļa Jelgavā 2014 pulcēs jauniešus, sākot no 6.klases līdz pat studentiem ieskaitot. Jāatzīmē, ka arī šogad Jelgavā Karjeras nedēļas pasākumos var piedalīsies jaunieši ne tikai no mūsu pilsētas, bet arī no citām Latvijas pilsētām un novadiem...
Lasīt vairāk >
JELGAVAS PILSĒTAS DOMES ADMINISTRĀCIJAS SABIEDRĪBAS INTEGRĀCIJAS PĀRVALDE
Sarmas iela 4, Jelgava, Latvija, LV-3001
Tālr.: +371 63023409, +371 63005468, fakss +371 63005527
sib@dome.jelgava.lv