*  Saziņa
sssssssssssssssssssssssssss 
 
-/- Komentēt

 
Pasākumi šonedēļ
No 25.augusta  līdz 31.augustam  
 
26.augustā
Labdarības akcija skolēniem „Ar prieku pretī zināšanām”

(Ieeja ar ielūgumiem)
Vieta: Sabiedrības integrācijas pārvalde, plkst. 16:00
Organizē: Sabiedrības integrācijas pārvalde

26. augustā
"Ghetto Basket" sacensības jauniešiem

Vieta: pie Jelgavas sporta halles, plkst.17:00 (reģistrācija sākas vienu stundu ātrāk)
Organizē: JPDA Sabiedrības integrācijas pārvalde sadarbībā ar JPPI „Sporta servisa centrs” un biedrību „Sporta klubs „Pērkons SK””


Pārējie šī mēneša pasākumi šeit  
 
 
Noslēgusies labdarības akcija „Ar prieku pretī zināšanām!” Komentēt
    Kāda sena gudrība vēsta, ka tas, kurš dara labu citam, vēl vairāk dara labu pašam sev - ne tajā nozīmē, ka viņu par to gaidītu balva, bet gan tajā, ka apziņa, ka padarīts labs darbs, pati par sevi sniedz lielu gandarījumu. Un šodien, 26.augustā, noslēdzās labdarības akcija „Ar prieku pretī zināšanām”, kuru organizēja Jelgavas Sabiedrības integrācijas pārvalde. . .
Lasīt vairāk >
Lietuviešu valodas kursi Komentēt
     Jelgavas lietuviešu biedrība „Vītis” aicina apgūt lietuviešu valodu gan pieaugušos, gan skolēnus. Apmācība plānota katru sestdienu un ir bezmaksas, savukārt par izdales materiāliem jāieplāno izdevumi -  5 eiro apmērā. Pirmā tikšanās notiks 13.septembrī. . .
Lasīt vairāk >
Neformālās izglītības programma jauniešiem „PilnveidojiES” Komentēt
         Jelgavā ir iniciatīvas pilni jaunieši, kuri saka, ka daudz ir dzirdējuši par neformālo izglītību un tās interesantajām apguves un darba metodēm, ar ko sasniegt labus apmācību rezultātus un labprāt iesaistītos šāda veida izglītībā. Daži no Jums jau ir piedalījušies atsevišķos semināros, bet šoreiz vēlamies piedāvāt ne tikai atsevišķi īstenotus pasākumus/apmācības, bet gan sistemātisku apmācību procesu mācību gada garumā. . .
Lasīt vairāk >
Jelgavu apmeklē Rīgas domes Konsultatīvā padome Komentēt
      Šonedēļ, 19.augustā JPDA Sabiedrības integrācijas pārvaldi apmeklēja Rīgas domes Konsultatīvā padome sabiedrības integrācijas jautājumos, lai pārrunātu ar sabiedrības integrāciju saistītus jautājumus – integrācijas politikas plānošanu un īstenošanu pilsētā. . .
Lasīt vairāk >
Tuvojas beigām „Ghetto games” Jelgavā Komentēt
       Tuvojas beigām „Ghetto games” Jelgavā, visu vasaru Jelgavas jaunieši vārēja sacensties „Ghetto Basket” un „Ghetto Football” turnīros. Kopumā visas vasaras garumā notika septiņi ielu basketbola sacensību posmi un seši futbola posmi. . .
Lasīt vairāk >
Atzīmēsim Ukraiņu Republikas Neatkarības gadadienu Komentēt
    Jelgavas ukraiņu kultūras centrs „Džerelo” sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas pārvaldi atzīmēs Ukrainas Republikas neatkarības proklamēšanas 23.gadadienu (Ukraina neatkarību deklarēja 1991.gada 24.augustā).
   Svinīgs pasākums notiks 24.augustā plkst.13:00 Sabiedrības integrācijas pārvaldē. . .
Lasīt vairāk >
Starptautiskā Jaunatnes diena Jelgavā Komentēt
    Ik gadu Starptautiskā Jaunatnes diena tiek svinēta 12. augustā, kā tas ir noteikts Apvienoto Nāciju Organizācijas Ģenerālajā asamblejā.
    Jaunieši ir visspēcīgākā pasaules iedzīvotāju daļa, viņus virza cerība par labāku nākotni un idejas par to, kā mainīt pasauli.
    Atzīmējot Starptautisko Jaunatnes dienu Jelgavā (Mātera iela 44A) tiks organizēti vairāki pasākumi. . .
Lasīt vairāk >
Sabiedrības integrācijas pārvaldes neformālā jauniešu apvienība „Brīvprātīgie Jelgavai” turpina aktīvi darboties arī vasarā Komentēt
    Iestājies brīvlaiks un Sabiedrības integrācijas pārvaldes neformālā jauniešu apvienība „Brīvprātīgie Jelgavai” turpina aktīvi darboties arī vasaras periodā. Visas vasaras garumā jaunieši reiz nedēļā aktīvi piedalās  sporta sacensību jauniešiem Ghetto games īstenošanā. Un viena no vasaras noslogotākajām dienām bija 12.jūlijs, jo vairāk kā trīsdesmit brīvprātīgo jauniešu ņēma aktīvu dalību dažādos pasākumos Jelgavā. . .
Lasīt vairāk >
Labdarības akcija skolēniem „Ar prieku pretī zināšanām” Komentēt
    „Tas, kurš dara labu citam, vēl vairāk dara labu pašam sev - ne tajā nozīmē, ka viņu par to gaidītu balva, bet gan tajā, ka apziņa, ka padarīts labs darbs, pati par sevi sniedz lielu prieku.”/Seneka/
    Ikviens var darīt labu negaidot neko pretī, jo tieši tā mēs varam saņemt gandarījumu, kas sildīs mūsu sirdis vēl ilgi. Arī šogad Sabiedrības integrācijas pārvalde kārtējo gadu pēc kārtas rīko labdarības akciju Jelgavas bērniem. . .
Lasīt vairāk >
Jelgavā prezentē jaunizveidoto mobilo aplikāciju MAPEIRONS Komentēt
   2.jūlijā Sabiedrības integrācijas pārvaldē norisinājās invalīdu un viņu draugu apvienības „Apeirons” organizēta tikšanās ar Jelgavas pilsētas pašvaldības, Jelgavas invalīdu biedrību, Jelgavas māmiņu kluba pārstāvjiem un visiem interesentiem par vides pieejamību Jelgavā un jaunizveidoto mobilo aplikāciju MAPEIRONS. Tikšanās laikā ar jauno projektu interesentus iepazīstināja apvienības „Apeirons” valdes priekšsēdētājs Ivars Balodis, kas uzsvēra notiekošās pozitīvās pārmaiņas vides pieejamības uzlabošanā. . .
Lasīt vairāk >
Izsludināts mazo projektu konkurss Zemgales nevalstiskajām organizācijām Komentēt
     Zemgales NVO Centrs izsludina Zemgales NVO projektu programmu, kuras mērķis ir veicināt Zemgales plānošanas reģionā pilsoniskās sabiedrības iniciatīvas, iedzīvotāju līdzdalību un starpkultūru dialogu, tai skaitā mazākumtautību darbu. Kopā konkursam pieejami 22 000 EUR, kas sadalīti 2 jomu atbalstam:
1. pilsoniskās sabiedrības iniciatīvu projektiem;
2. starpkultūru dialoga / mazākumtautību iniciatīvu projektiem.
Lasīt vairāk >
Ebreju tautas genocīda upuru piemiņas diena Komentēt
    Ebreju tautas genocīda upuru piemiņas dienā Jelgavas ebreju biedrība 4.jūlijā plkst.13:00 aicina visus, kuri sēro kopā ar ebreju tautu, pulcēties pie piemiņas akmens Zālītes ielā. Ebreju upuru piemiņas akmens Zālītes ielā ir uzlikts vietā, kur 1941. gada vasarā tika nogalināti Jelgavas ebreji un kur pašlaik ir viņu apbedījumu vieta. . .
Lasīt vairāk >
Informatīvs pasākums jauniešiem „Esi drošs vasarā” Komentēt
     19.jūnijā plkst.10:30 Sabiedrības integrācijas pārvaldē notiks informatīvs pasākums jauniešiem „Esi drošs vasarā”. Vasara ir tas laiks, kad pastāv liels traumu risks jauniešu un bērnu vidū, jo bērni un jaunieši bez pieaugušo uzraudzības pavada savu brīvo laiku - peldoties, sauļojoties, sportojot, spēlējoties u.t.t. Tādēļ Sabiedrības integrācijas pārvalde, pēc jauniešu un pieaugušo lūguma, organizē pasākumu, lai pastāstītu drošas uzvedības un pirmās palīdzības pamatus. 
Lasīt vairāk >
JELGAVAS PILSĒTAS DOMES ADMINISTRĀCIJAS SABIEDRĪBAS INTEGRĀCIJAS PĀRVALDE
Sarmas iela 4, Jelgava, Latvija, LV-3001
Tālr.: +371 63023409, +371 63005468, fakss +371 63005527
sib@dome.jelgava.lv