*  Saziņa
sssssssssssssssssssssssssss 
 
-/- Komentēt

 
Pasākumi šonedēļ
No 14.aprīļa  līdz 20.aprīlim 

14.aprīlī
Atbalsta grupa pacientiem ar onkoloģiskām saslimšanām

Vieta: Sabiedrības integrācijas pārvalde, plkst.17:30
Organizē: Sabiedrības integrācijas pārvalde sadarbībā ar Onkoloģisko pacientu atbalsta biedrību „Dzīvības koks”

16.aprīlī 
Neformālās izglītības programma jauniešiem „PilnveidojiES”

Vieta: Sabiedrības integrācijas pārvalde, plkst.15:30- 17:00
Organizē: Sabiedrības integrācijas pārvalde

17.aprīlī
Pasākuma cikls „Atbildes uz Jums interesējošiem jautājumiem”. Tikšanās ar dakteri Margaritu Rupenheiti 

Vieta: Sabiedrības integrācijas pārvalde, plkst.14:00
Organizē: Sabiedrības integrācijas pārvalde


Pārējie šī mēneša pasākumi šeit  
 
 
Lielā Talka – 2014 Komentēt
     Kā katru gadu, arī šogad nevalstisko organizāciju pārstāvji piedalīsies Lielajā Talkā. Šoreiz talcinieki strādās Austrumu ielā (atrodas netālu no Jelgavas slimnīcas), darba gaitā tiks savākti atkritumi, kas atrodas talkas teritorijā. Talkā piedalīsies biedrības „Jelgavas nacionālo kultūras biedrību asociācija” biedri, neoficiālās apvienības „Brīvprātīgie Jelgavai” jaunieši. . .
Lasīt vairāk >
Pasākumu cikla „Atbildes uz Jums interesējošiem jautājumiem” tikšanās Komentēt
   Šomēnes, turpinot pasākuma ciklu „Atbildes uz Jums interesējošiem jautājumiem”, 17.aprīlī plkst.14:00 Sabiedrības integrācijas pārvaldē pavasarīgā noskaņojumā notiks izzinoša tikšanās.
     Tikšanās viesis būs ārste Margarita Rupenheite, kura dalīsies savās zināšanās par mūžīgu veselību, senioru aktivitātēm un mīlestības mākslu dzīves garumā. . .
Lasīt vairāk >
Lieldienu labdarības koncerti Komentēt
    Tuvojas Lieldienas, svētki, kuros tiek svinēta Jēzus Kristus augšāmcelšanās diena pēc krustā sišanas, lai padarītu šo svētku gaidīšanas laiku gaišāku un dalītos savā sirds siltumā, Jelgavas Sabiedrības integrācijas pārvalde sadarbībā ar Jelgavas krievu biedrības „Istok” ansambli „Slavjanočka” un Ukraiņu kultūras centra „Džerelo” ansambli 24.aprīlī organizē Lieldienu labdarības koncertu Valsts Sociālās aprūpes centrā „Zemgale”. . .
Lasīt vairāk >
Pirmssvētku laiks – labu darbu laiks Komentēt
   Sagaidot Lieldienas un nesot prieku pirmssvētku laikā, Sabiedrības integrācijas pārvaldes Multikulturālā bērnu teātra studija „Pasaka” 14.aprīlī devās ciemos uz Jelgavas bērnu sociālās aprūpes centru ar savu iestudējumu. Studijas apmeklētāji iepriecināja bērnus ar izrādi „Sniegbaltīte un rūķi”, kā arī novēlēja laba vēlējumus un sirds prieku mazajām sirsniņām. Teātra izrādi ar interesi bija ieradušies skatīties gan lieli, gan paši mazākie aprūpes centra bērni. . .
Lasīt vairāk >
Akcija „Pa pogai no katra” Komentēt
     2014.gada 29.maijā ir plānots organizēt Sarmas ielas svētkus „Sarmas ielas pasakas” un šīs akcijas mērķis - savākt pogas, lai svētku laikā kopā ar bērniem izveidotu Latvijas karti pēc novadiem. Tāpēc lai nodrošinātu pietiekamu pogu daudzumu kartes izveidei, esam izsludinājuši akciju „Pa pogai no katra”. Mūsu uzdevums savākt pēc iespējas vairāk dažādu formu un lieluma pogas, lai aktivitāte izdotos. Bet jāuzsver, ka pogām jābūt noteiktās krāsās (zilā, dzeltenā, zaļā vai tumši sarkanā krāsā). Katra krāsa simbolizē savu novadu. . .
Lasīt vairāk >
Vidusskolēnu radošo darbu konkursa „ REIZ JELGAVĀ...” noslēguma pasākums Komentēt
    Šodien, 3.aprīlī, Sabiedrības integrācijas pārvaldē noritēja vidusskolēnu radošo darbu konkursa „Reiz Jelgava...” noslēguma pasākums. Konkursa dalībnieki prezentēja Jelgavas pilsētu jauniešu acīm. Šoreiz dalībnieku uzdevums bija pastāstīt par pilsētu tā, lai cilvēks, kurš Jelgavā ir pirmo reizi saņemtu visu pamatinformāciju par pilsētu un sajūtu, ka Jelgava ir burvīga pilsēta, kurā viņš vēlētos atgriezties vēlreiz. . .
Lasīt vairāk >
Studijas „Iztēle” dalībnieku mākslas darbu izstāde Komentēt
     No 25.marta līdz 11.aprīlim JPDA Sabiedrības integrācijas pārvaldē būs apskatāmi Jelgavas psihoneiroloģiskā slimnīcas «Ģintermuiža» studijas „Iztēle” dalībnieku mākslas darbi.
    „Māksla ir tikpat veca, cik pati cilvēce. Gadsimtiem ilgi mākslas spēks ir spējis dziedināt cilvēku garu, un tas nav palicis neievērots. Izpētot šos mākslas dziedinošos procesus, ap 1975.gadu ASV zinātnieki izveidoja jaunu disciplīnu- mākslas terapiju...
 
Lasīt vairāk >
Lieldienu pasākums bērniem „Lieldienas nāk” Komentēt
     Ziemai lēnām atkāpjoties, garās, tumšās naktis kļūst īsākas. Nāk Lieldienas! Tici brīnumam – un tas piepildīsies! Lai sagaidītu Lieldienas ar prieku, aicinām bērnus vecumā no 5-10 gadiem uz pasākumu „Lieldienas nāk”, kas notiks sestdien, 12.aprīlī Sabiedrības integrācijas pārvaldes zālē (Sarmas ielā 4).
     Bērnus sagaida jautrības pilni svētki teātra trupas izpildījumā. . .
Lasīt vairāk >
Brīvprātīgie Jelgavai Komentēt
     Apvienības „Brīvprātīgie Jelgavai” jaunieši skolēnu brīvlaikā aktīvi darbojās BJC „Junda” organizētajās brīvdienu aktivitātēs skolēniem: „Laiks kustēties”, „Laiks izzināt”, „Laiks eksperimentēt”. Brīvprātīgie palīdzēja organizēt aktivitātes un atbalstīja dalībniekus, kā arī paši pavadīja interesanti un lietderīgi savu brīvo laiku.
    Brīvlaiku laikā brīvprātīgie kopā ar Sabiedrības integrācijas pārvaldi organizēja mantu ziedošanu Jelgavas dzīvnieku patversmei. Mantas tika veiksmīgi nogādātas mazajiem draugiem. . .
Lasīt vairāk >
Konkurss „Mani ierosinājumi sabiedrības saliedēšanai” Komentēt
     Noslēdzas konkursa „Mani ierosinājumi sabiedrības saliedēšanai” pirmā daļa, kuras laikā Jelgavas pilsētas iedzīvotāji varēja iesniegt savas idejas un saukļus, kas veicina Jelgavas jauniešu un pilsētas iedzīvotāju interesi un izpratni par valsts un sabiedrības saliedētību. Atgādinām, ka konkurss norisinās projekta „Vienoti Jelgavai” ietvaros un ar šo konkursu projekta īstenotāji mudina iedzīvotājus aizdomāties par vienotas sabiedrības veidošanu, lai aicinātu būt iecietīgiem, tolerantiem vienam pret otru un liktu justies Latvijai piederīgam. . .
Lasīt vairāk >
JELGAVAS PILSĒTAS DOMES ADMINISTRĀCIJAS SABIEDRĪBAS INTEGRĀCIJAS PĀRVALDE
Sarmas iela 4, Jelgava, Latvija, LV-3001
Tālr.: +371 63023409, +371 63005468, fakss +371 63005527
sib@dome.jelgava.lv