*  Saziņa
sssssssssssssssssssssssssss 
 
-/- Komentēt

 
Pasākumi šonedēļ
No 15.decembra  līdz 21.decembrim  
 
17.decembrī
Neformālās izglītības programma jauniešiem „PilnveidojES”

Vieta: Sabiedrības integrācijas pārvalde, plkst. 15:30- 17:00
Organizē: Sabiedrības integrācijas pārvalde

21.decembrī
Ziemassvētku pasākums bērniem „Mašas Jaungada ceļojums”

Vieta: Sabiedrības integrācijas pārvalde, plkst. 11:00 un plkst. 13:00 (pēc iepriekšējas pieteikšanās līdz 15.12.2014. )
Organizē: Sabiedrības integrācijas pārvalde


Pārējie šī mēneša pasākumi šeit  
 
 
Pareizticīgo Ziemassvētku koncerts Komentēt
    Pienācis gada tumšākais laiks, bet vienlaikus tas ir arī gaišs laiks, jo  mājās tiek aizdegtas svecītes un spoži mirdz rotātas egles. Ziemassvētki ir vieni no gada skaistākajiem svētkiem, šis ir piedošanas laiks, kad visi mēs ceram un noticam brīnumiem. Pareizticīgo pasaule šos svētkus atzīmē 7.janvārī. Un kā jau tradicionāli, Jelgavā notiks  Pareizticīgo Ziemassvētku koncerts, kas norisināsies 2015.gada 11.janvārī plkst.14:00 Jelgavas pilsētas Kultūras nama Lielajā zālē...
Lasīt vairāk >
Pasākums „Sirds siltumā" Komentēt
   Šajā gaišajā Ziemassvētku gaidīšanas laikā, Sabiedrības integrācijas pārvaldē aizvadīts pasākums „Sirds siltumā”, kas veltīts Jelgavas audžuģimenēm. Šī pasākuma mērķis bija uzteikt tos cilvēkus, kuri pieņēmuši savās ģimenēs audžubērnus, kurus lolot un mīlēt, dāvājot iespēju uzaugt ģimenē...
Lasīt vairāk >
Rīgā aizvadīta vērienīga „Gada brīvprātīgais 2014” reģionālā godināšana Komentēt
   Vakar, 5.decembrī, Starptautiskajā brīvprātīgo dienā, Rīgā visas dienas garumā notika vērienīgas un skanīgas brīvprātīgo svinības, suminot labākos brīvprātīgā darba veicējus reģionālajā godināšanas pasākumā „GADA BRĪVPRĀTĪGAIS 2014”. Pasākums norisinājās Rīgas Nacionālajā Sporta manēžā.
    Uz pasākumu bija pulcējušies vairāk nekā 3000 brīvprātīgo no visas Latvijas, kā arī sabiedrībā iemīļotas un populāras personas, lai piedalītos svinīgajā apbalvošanas ceremonijā. . .
Lasīt vairāk >
Apbalvošanas ceremonija „Gada brīvprātīgais Jelgavā 2014” Komentēt
    Šodien, 5.decembrī Sabiedrības integrācijas pārvaldē, aizvadīta svinīgā apbalvošanas ceremonija „Gada brīvprātīgais 2014”, kurā brīvprātīgā darba veicēji tika godināti pilsētas līmenī, saņemot Pateicības rakstus par nesavtīgu darbu un daudzpusīgu ieguldījumu sabiedrības vai indivīdu labā.  Kopumā apbalvojumam tika pieteikts divdesmit viens pretendents, no kuriem trīs galvenās balvas nominācijā „Gada brīvprātīgais Jelgavā 2014” saņēma. . .
Lasīt vairāk >
„Jauniešu forums 2014” Komentēt
   Šodien, 4.decembrī Jelgavas Amatu vidusskolā norisinājās „Jauniešu forums 2014”, kas Jelgavā jau notika septīto reizi.
   Forumā piedalījās Jelgavas izglītības iestāžu audzēkņi, Jelgavas domes priekšsēdētāja vietnieks Aigars Rublis, JPPI „Jelgavas izglītības pārvalde” vadītāja Gunta Auza, JPPI „Jelgavas pilsētas pašvaldības policija” priekšnieka vietnieks Dzintars Skuja, JPDA Sabiedrisko attiecību pārvaldes Interneta komunikācijas galvenā speciāliste Ilze Ķuse, biedrības „Zemgales NVO Centrs” valdes priekšsēdētājs Uldis Dūmiņš, Jelgavas izglītību iestāžu pārstāvji un visi, kuriem interesē jaunākās aktualitātes jaunatnes jomā.
    
Lasīt vairāk >
Starptautiskajai Invalīdu dienai veltīts pasākums „Ar sauli sirdī” Komentēt
     3.decembrī atzīmē Starptautisko invalīdu dienu, tas ir aicinājums cilvēkiem visā pasaulē vienoties, lai mazinātu atstumtību un veicinātu sociālo iekļaušanos cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Atzīmējot šos svētkus Jelgavā, JPDA Sabiedrības integrācijas pārvalde un JPPI „Jelgavas sociālo lietu pārvalde” 3.decembrī organizēja svinīgu pasākumu „Ar sauli sirdī”, uz kuru aicināja visus Jelgavas pilsētas cilvēkus ar īpašām vajadzībām...
Lasīt vairāk >
Pasākuma cikls senioriem un cilvēkiem ar īpašam vajadzībām „Atbildes uz Jums interesējošiem jautājumiem” Komentēt
    Sabiedrības integrācijas pārvalde sadarbībā ar Sociālās integrācijas valsts aģentūru (SIVA) aicina  uz semināru piektdien, 12.decembrī plkst.13.00, kurā tiks skaidrot par valsts apmaksātām sociālās rehabilitācijas un profesionālās rehabilitācijas iespējām. Seminārs notiks Jelgavas Sabiedrības integrācijas pārvaldē Sarmas ielā 4.
  Sociālā rehabilitācija ir pasākumu kopums, lai uzlabotu, atjaunotu un saglabātu funkcionālās spējas, kas zudušas saslimšanu, traumu un citu iemeslu dēļ, kā arī palīdzētu atgriezties darba dzīvē un iesaistīties sabiedriskās aktivitātēs. . . 
Lasīt vairāk >
Ziemassvētku pasākums bērniem „Mašas Jaungada ceļojums” Komentēt
   Lai sagaidītu Ziemassvētkus ar prieku, aicinām bērnus vecumā no 4 - 10 gadiem uz pasākumu „Mašas Jaungada ceļojums”, kas notiks svētdien, 21.decembrī Sabiedrības integrācijas pārvaldes zālē. Ziemassvētku laiks ir brīnumu laiks! Tici brīnumam – un tas piepildīsies! Brīnumainas lietas notiks arī mūsu Ziemassvētku pasākumā! 
Lasīt vairāk >
Aizvadīta vidusskolēnu radošo darbu konkursa „ REIZ JELGAVĀ...” I kārta Komentēt
   Vakar, 27.novembrī, Jelgavas 2.pamatskolas Aktu zālē noritēja vidusskolēnu radošo darbu konkursa „ REIZ JELGAVĀ...” I kārta. Konkursa pirmās kārtas tēma bija spilgti notikumi, arhitektūras pieminekļi un  izcilas personības Jelgavā 20.-21.gs.
  Konkursā piedalījās Jelgavas izglītības iestāžu 8.-9.klašu audzēkņu 10 komandas, kuras saņēma...
Lasīt vairāk >
Uzaicinājums aizbildņiem un audžuģimenēm uz izglītojošu semināru Komentēt
   2014.gadā Nodibinājums „Sociālo pakalpojumu aģentūra” ir uzsākusi projekta „Atbalsta sistēma Latvijas audžuģimenēm, aizbildņiem, adoptētājiem un viešgimenēm” ieviešanu.
   Projekta mērķis: veicināt labklājības izaugsmi, Latvijā sekmējot stabilas, profesionālas ģimeniskās aprūpes atbalsta sistēmas izveidi un pastāvēšanu bērniem, kas zaudējuši vecāku gādību. . .
Lasīt vairāk >
H.Smilgas fotoizstāde "Strēlnieku leģenda" Komentēt
     Ceturtdien, 27.novembrī plkst.15:00 jelgavnieks Haralds Smilga aicina visus fotomākslas cienītājus uz savas izstādes „Strēlnieku leģenda” atklāšanu Jelgavas Sabiedrības integrācijas pārvaldē, Sarmas ielā 4. . .
Lasīt vairāk >
Atzīmējot Starptautisko invalīdu dienu Jelgavā Komentēt
     Tradicionālo svētku pasākumu „Ar sauli sirdī” 3.decembrī šogad sagaidīs cilvēki ar īpašām vajadzībām Jelgavā. Koncertu un atpūtas vakaru, kas notiks Jelgavas Sporta hallē (Mātera iela 44a) plkst.14:00, kā katru gadu  organizē JPDA Sabiedrības integrācijas pārvalde sadarbībā ar JPPI Sociālo lietu pārvaldi.
   Starptautisko invalīdu dienu atzīmē visa pasaulē 3.decembrī kopš 1993.gada, ar mērķi pievērst uzmanību cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, viņu ikdienai, tiesībām un problēmām. . .
Lasīt vairāk >
Jauniešu forums 2014 Komentēt
    2014.g. 4.decembrī plkst.14:00 (reģistrācija no plkst.13:30) Jelgavas Amatu vidusskolā (Elektrības iela 8) notiks „Jauniešu forums 2014”.
      Uz kopīgu diskusiju un sadarbības veidošanu pulcēsies Jelgavas izglītības iestāžu jaunieši, jauniešu organizāciju un Jelgavas pilsētas pašvaldības pārstāvji, kā arī citi aktīvisti, lai jau septīto reizi pie apaļā galda diskutētu par jauniešiem aktuālām tēmām, izvirzītu konkrētus uzdevumus nākamajam gadam. . .
Lasīt vairāk >
JELGAVAS PILSĒTAS DOMES ADMINISTRĀCIJAS SABIEDRĪBAS INTEGRĀCIJAS PĀRVALDE
Sarmas iela 4, Jelgava, Latvija, LV-3001
Tālr.: +371 63023409, +371 63005468, fakss +371 63005527
sib@dome.jelgava.lv