*  Saziņa
sssssssssssssssssssssssssss 
 
Labdarības akcija skolēniem „Ar prieku pretī zināšanām” Komentēt
    „Tas, kurš dara labu citam, vēl vairāk dara labu pašam sev - ne tajā nozīmē, ka viņu par to gaidītu balva, bet gan tajā, ka apziņa, ka padarīts labs darbs, pati par sevi sniedz lielu prieku.”/Seneka/
    Ikviens var darīt labu negaidot neko pretī, jo tieši tā mēs varam saņemt gandarījumu, kas sildīs mūsu sirdis vēl ilgi. Arī šogad Sabiedrības integrācijas pārvalde kārtējo gadu pēc kārtas rīko labdarības akciju Jelgavas bērniem. . .
Lasīt vairāk >
Jelgavā prezentē jaunizveidoto mobilo aplikāciju MAPEIRONS Komentēt
   2.jūlijā Sabiedrības integrācijas pārvaldē norisinājās invalīdu un viņu draugu apvienības „Apeirons” organizēta tikšanās ar Jelgavas pilsētas pašvaldības, Jelgavas invalīdu biedrību, Jelgavas māmiņu kluba pārstāvjiem un visiem interesentiem par vides pieejamību Jelgavā un jaunizveidoto mobilo aplikāciju MAPEIRONS. Tikšanās laikā ar jauno projektu interesentus iepazīstināja apvienības „Apeirons” valdes priekšsēdētājs Ivars Balodis, kas uzsvēra notiekošās pozitīvās pārmaiņas vides pieejamības uzlabošanā. . .
Lasīt vairāk >
Izsludināts mazo projektu konkurss Zemgales nevalstiskajām organizācijām Komentēt
     Zemgales NVO Centrs izsludina Zemgales NVO projektu programmu, kuras mērķis ir veicināt Zemgales plānošanas reģionā pilsoniskās sabiedrības iniciatīvas, iedzīvotāju līdzdalību un starpkultūru dialogu, tai skaitā mazākumtautību darbu. Kopā konkursam pieejami 22 000 EUR, kas sadalīti 2 jomu atbalstam:
1. pilsoniskās sabiedrības iniciatīvu projektiem;
2. starpkultūru dialoga / mazākumtautību iniciatīvu projektiem.
Lasīt vairāk >
Ebreju tautas genocīda upuru piemiņas diena Komentēt
    Ebreju tautas genocīda upuru piemiņas dienā Jelgavas ebreju biedrība 4.jūlijā plkst.13:00 aicina visus, kuri sēro kopā ar ebreju tautu, pulcēties pie piemiņas akmens Zālītes ielā. Ebreju upuru piemiņas akmens Zālītes ielā ir uzlikts vietā, kur 1941. gada vasarā tika nogalināti Jelgavas ebreji un kur pašlaik ir viņu apbedījumu vieta. . .
Lasīt vairāk >
Informatīvs pasākums jauniešiem „Esi drošs vasarā” Komentēt
     19.jūnijā plkst.10:30 Sabiedrības integrācijas pārvaldē notiks informatīvs pasākums jauniešiem „Esi drošs vasarā”. Vasara ir tas laiks, kad pastāv liels traumu risks jauniešu un bērnu vidū, jo bērni un jaunieši bez pieaugušo uzraudzības pavada savu brīvo laiku - peldoties, sauļojoties, sportojot, spēlējoties u.t.t. Tādēļ Sabiedrības integrācijas pārvalde, pēc jauniešu un pieaugušo lūguma, organizē pasākumu, lai pastāstītu drošas uzvedības un pirmās palīdzības pamatus. 
Lasīt vairāk >
Noritēja 9.Jelgavas velobrauciens Komentēt
    Pagājušo sestdien, 7.jūnijā, nodibinājums „Jelgava 21.gadsimtā” un Sabiedrības integrācijas pārvalde organizēja 9.Jelgavas velobraucienu, kas šoreiz notika pirmajā vasaras nedēļā. Velobrauciena uzdevums bija veicināt Jelgavas velokustības attīstību un veselīgu dzīvesveidu, velobraucienā tika aicināts ikviens, kurš grib un prot braukt ar velosipēdu. Velobraucienā piedalījās vairāk kā 300 velosipēdistu, kuri policijas pavadībā paveica ap 6 km garu maršrutu. . .
Lasīt vairāk >
Biedrība „Bērnu un jauniešu rotaļu un attīstības centrs ORANŽAIS STARS” aicina uz pasākumu „Vecāku Diena” Komentēt
      Jaunas iniciatīvas „Vecāku Diena” ietvaros 12.jūnijā tiek pulcētas ģimenes no visas Latvijas, lai diskutētu ar atbildīgajām institūcijām - Labklājības un Veselības ministrijām par problēmjautājumiem sociālajā un veselības aprūpes jomā.
      Ceturtdien, 12.jūnijā, Rīgā notiks vecāku, kas audzina bērnus ar invaliditāti, un Labklājības ministrijas un Veselības ministrijas pārstāvju diskusija “Pakalpojumu pieejamība bērniem un jauniešiem ar invaliditāti”. Uz diskusiju tiek gaidīti ne tikai smagi slimu bērnu vecāki, bet visi interesenti, kam ir saistoši ar amatpersonām pārrunāt problēmas veselības aprūpes jomā. . .
Lasīt vairāk >
Norisinājās pirmais "Ghetto Basket" sacensību posms Komentēt
     Šonedēļ, 3.jūnijā norisinājās pirmais "Ghetto Basket" sacensību posms, kas notika stāvlaukumā pie Jelgavas Sporta halles. Pirmajā posma piedalījās astoņpadsmit basketbolistu komandas, kuras tika sadalītas un cīnījās trīs grupās.
   Nākamnedēļ, 12.jūnijā plkst.16.00 (reģistrācija sākas vienu stundu ātrāk) pirmo reizi Jelgavā norisināsies "Ghetto Football" pirmais sacensību posms, kas notiks Jelgavas 6.vidusskolas stadionā. . .
 
Lasīt vairāk >
Projekta „Vienoti Jelgavai” noslēguma konference Komentēt
     17.jūnijā plkst.14:00 (reģistrācija no plkst.13:30) aicinām Jelgavas iedzīvotājus, NVO pārstāvjus, pašvaldības izglītības un kultūras speciālistus, izglītības iestāžu vadītājus un pedagogus, valsts sektora darbiniekus, nevalstisko organizāciju pārstāvjus, kuru darbība skar sabiedrības integrācijas jomu uz projekta „Vienoti Jelgavai” noslēguma konferenci. . .
Lasīt vairāk >
Krievu kultūras nedēļa Jelgavā no 9. - 12.jūnijam Komentēt
   Šogad Jelgavas krievu biedrība „Istok” atzīmē pašdarbības kolektīva „Slavjanočka” 10 gadu pastāvēšanas jubileju un visiem pilsētas iedzīvotājiem un viesiem piedāvā apmeklēt Krievu kultūras nedēļas pasākumus. Krievu kultūras nedēļa Jelgavā notiek ik gadu, tā palīdz izzināt krievu tautas tradīcijas un kultūru. . .
Lasīt vairāk >
Pilsētas svētki Jelgavā Komentēt
     30.maijā Jelgavas pilsētas svētku ietvaros noritēja ikgadējais gājiens, kurā kā katru gadu piedalījās tūkstošiem jelgavnieku. Gājienā devās organizāciju, uzņēmumu, skolu, dažādu nevalstisko organizāciju pārstāvji, to starp bija arī Jelgavas nacionālo kultūras biedrību asociācijas biedrības kopā ar Sabiedrības integrācijas pārvaldes darbiniekiem. Dalībnieki parādīja savu atraktivitāti, piemeklējot gan tērpus, gan aksesuārus, lai priecētu sevi un skatītājus. . .
Lasīt vairāk >
Sarmas iela nosvinēja savus svētkus - „Sarmas ielas pasakas” Komentēt
      Atzīmējot mācību gada noslēgumu un ieskandinot Jelgavas pilsētas svētkus, Sarmas iela nosvinēja savus svētkus, kas notika 29.maijā, jau otro gadu pēc kārtas. Šogad pasākuma iedeja bija „Sarmas ielas pasakas”, kas   apspēlēja pasaku tematiku, meklējot un atklājot mūsdienu Jelgavas pilsētas un to iedzīvotāju pasakas caur bērnu un jauniešu iztēles un fantāzijas prizmu. Ar JPPA Sabiedrības integrācijas pārvaldes un Jelgavas 2.pamatskolas palīdzību Sarmas ielā savu „pasaku grāmatu” atvēra mazie un lielie Jelgavas iedzīvotāji. . .
Lasīt vairāk >
JELGAVAS PILSĒTAS DOMES ADMINISTRĀCIJAS SABIEDRĪBAS INTEGRĀCIJAS PĀRVALDE
Sarmas iela 4, Jelgava, Latvija, LV-3001
Tālr.: +371 63023409, +371 63005468, fakss +371 63005527
sib@dome.jelgava.lv